نرم افزار جواهری

نرم افزار جواهری مدیا

نرم افزار نمایش محصول مدیا یک نرم افزار جواهری جست و جوی قدرتمند در بین محصولات یک طلافروشی است. اما این نرم افزار چه فایده ای برای صاحبان گالری دارد؟

یکی از مشکلات بزرگ که گالری ها مخصوصا گالری هایی که محصول منحصر به فرد دارند، عدم توانایی نمایش تمام محصولات در وب سایت است چرا که با توجه به عدم وجود قانون مناسب برای حق کپی رایت امکان ساخت نمونه ی مشابه توسط سایرین وجود دارد و به همین دلیل امکان نمایش تمام محصولات نیست  همچنین برخی از گالری ها بدلیل تعداد زیاد محصولات یا مسائل امنیتی نمی توانند تمامی محصولات خود را برای نمایش نزد مشتری بیاورند و در نتیجه مشتری حق انتخاب زیادی برای مشتریان وجود ندارد.

نرم افزار نمایش محصولات گالری مدیا این مشکل را برطرف کرده است.

نرم افزار جواهری

این نرم افزار جواهری یک نرم افزار قدرتمند با دسترسی داخلی است یعنی امکان دسترسی به اطلاعات آن فقط در داخل فروشگاه وجود دارد و تنها بر روی دستگاه های از پیش تعیین شده قابل نصب است. در نتیجه دسترسی به آن محدود و منحصر به خود فروشگاه می باشد.

نرم افزار جواهری مدیا در بردارنده ی تمام اطلاعات محصول و عکس های محصولات است و وقتی مراجعه کننده ای درخواست کالایی خاص را دارد می توان در داخل نرم افزار کالاهای مشابه و نزدیک به سلیقه‌ی مشتری را برای او نمایش دهد
بعنوان مثال مراجعه کننده ای درخواست انگشتر طلایی در حدود قیمت ۲ میلیون تا ۳ میلیون تومان با نگین برلیان را دارد این نرم افزار میتواند تمام انگشترهایی با این حدود قیمت و نوع نگین که در گالری موجود است یا قبلا ساخته شده را در اختیار مشتری قرار دهد.

ویژگی های نرم افزار جواهری مدیا
امکان دسترسی فقط در محل گالری
امکان اتصال اطلاعات شعب مختلف
سرعت بالا دسترسی به اطلاعات
امنیت بالا و امکان دسترسی فقط برای دستگاه های خاص
امکان دسترسی توسط کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت وگوشی های هوشمند
امکان اضافه کردن موارد مختلف در سامانه ی جست و جوی پیشرفته
امکان رتبه بندی کالا های خاص
استفاده ی ساده برای کاربر
امکان کدگذاری محصولات جهت دسترسی آسان